Kırlangıç Makina

Kırlangıç Makina; kent temizliği alanında önemle ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanlarını üretip, kendi geliştirdiği bu teknolojilerle temizlik alanında hizmet vermektedir.

Hidro Tanker – Yol Yıkama ve Toz Bastırma Aparatı

Kırlangıç Makina lsıtmalı Yol Yıkama ve Toz Bastırma Aparatlı Su Tankeri, çift kabin kamyon üzerine monteli net 8 Ton kapasitelidir. Ekipman şase kamyona üretici talimatları doğrultusunda monte edilmektedir.

Araç önünde en az 200 Bar nozullu yol yıkama ve toz bastırma aparatı mevcuttur. Araçta 4 adet yüksek basınçlı 200-250 bar ayarlanabilir yıkama tabancası ve ilave motor olmadan 80-90oC su sıcaklığı aralığında çalışma kapasitesine sahiptir. Yıkama tabancaları tetikten kumandalı ve kendinden sarmalı tanbur üzerindedir. Bunun yanı sıra yıkama tabancalarında 50 metre hortum mevcuttur.

Araç üzerinde trafik işaretleri, gece aydınlatma lambaları ve sarı renk fırdöndü Iambası, ön ve arka kamera sistemi mevcuttur. Araç içinde otomasyon sistemi PLC kontrollü devre bulunmaktadır, bu sistem sayesinde aracın dışında hiçbir işlem yapmadan kolaylıkla yol ve kaldırımlar yıkanabilir. Aracımızın deposu paslanmaz çelikten imal edilmiş, sert darbelere karşı dayanıklıdır. Bununla birlikte paslanmaz malzeme olduğu için ne bir pas nede bir bakteri üreyebilir. Araç deposunun üzerinde yürüyebilmek için pnömatik korkuluk yürüme sistemi mevcuttur. Bu sayede işlem yapılacaksa yukarıdan kolaylıkla yapılabilir.

Mol Jet Basınçlı Yıkama Makineleri 600/500/500 Plus

Kırlangıç Makina’nın Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda tamamı yerli üretim olan MoI-Jet Tech 600 Basınçlı Yıkama Makinesi, ozonlu, buharlı ve molekül parçalayacı özelliğiyle yılın 365 günü yüksek çalışma temposuna sahiptir.

En inatçı kirleri dahi yok eden MoI-Jet 600, %100 dezenfekte edebilme ve ağır kirleri çıkarabilme özelliğiyle rakiplerine kıyasla açık ara öndedir.

Araç üzerinde ana makine ve iç alan temizleme makinesi olmak üzere iki üniteden oluşur.

Paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş ve su deposu hacmi 1000 litredir.

Tasarruflu kullanım açısından içerisinde kullanılan yardımcı motor 1500 devir/dakika 55 hp gücünde dizel yakıtlıdır. İlave yakıtsız yanma odası veya brülörsüz 70-90 derece sıcak su üretme özelliğine sahiptir.

Makinede 350 bar ila 600 bar ayarlanabilir basınçta çalışabilme özellikli, 2 adet tetikli yüksek basınca ve ozana dayanıklı su tabancası ve 1 adet tetikli ilaçlama tabancası mevcuttur.

Her yöne 180 derece dönebilme özellikli, 400 It/dk emme 400 It/dk basma ve her birinde en az 100 metre 90 derece sıcak su ve 700 bar basınca dayanıklı hortum kapasiteli ve otomatik açma-kapama özellikleri bulundurmaktadır.

Makine içerisinde don koruma sistemine sahip olup ilaçlama sisteminde kullanılmak üzere 16 – 22 bar hava basınç özellikli sistem mevcuttur.

Elektronik çalışma sistemine sahip olan MoI-Jet 600 motor, pompa, basınç, ozon, hava vs. tüm sistemleri kontrol edebilecek yazılıma sahiptir ve PLC kontrollüdür.

KURULUŞ
ÇALIŞAN
ÜRETİM

Benzer Firmalar