Hammer Endüstri İş Mak.Hid.San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.

Hammer Endüstri birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren Türkiye’nin Avrupa ve Dünya standartları kalitesinde üretim yapan ve bu sektörde Türkiye piyasasına yön veren lider firmaları bünyesinde barındıran bir kuruluştur.

Kalite ve güvenden ödün vermeden hedeflediği amaca uygun adımlar ile ilerleyen firmamız, teknolojinin en son yenilikleri ile donatılmış makine parkuru ile müşterilerine en iyi fiyat politikası ve en kısa zamanda teslim etme amacını taşımaktadır.

Hammer Winch dünya standartlarında üretim anlayışı, teknoloji üretim misyonu ve yenilikçi vizyonu ile ülkemizde yakaladığı global pazar başarısı hedefine adım adım ilerlemektedir.

Çekiç Vinç, sektörün sanayi kompleksinde ülkemizdeki en büyük üreticisi olup, Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetleri ile dünyanın birçok ülkesine hidrolik vinç ihraç etmekte olup, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda her gün güncellenmekte ve devam etmektedir. Daha iyi sonuçlar elde etmek için arayarak hız kesmeden yolumuza devam ediyoruz.

Çekiç Vinç, gelişmiş teknolojik altyapısı, modern üretim tesisi ve yüksek kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçları başta olmak üzere birçok stratejik ve askeri projede yer almakta ve ürünlerini en zorlu koşullarda test etmektedir. Kalite kontrol departmanı ile.

2003 yılında çıktığımız yolculukta ürün yelpazesinden bugüne kadarki ve üretim kapasitesini sürekli arttırmış, uluslararası standartlara uygunluk ve sürekli iyileştirme hedeflerine nezaret eden Hammer ve yerli üretim ile Türkiye ekonomisine dünyada ürüne değer katmak. ve uygun fiyatlarla teslim etmeye devam ediyoruz.

Sektörde yaklaşık 20 yıllık deneyim,

Teknoloji üreten Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetleri Türkiye’de sektörün en büyük vinç üretim kompleksi,

7 Kıtaya İhracat,

Dünya standartlarında üretim ve kalite sertifikaları,

Hidrolik halat tamburlarında geniş ürün yelpazesi,

Satış sonrası hizmetler ve yedek parça bulunabilirliği garantisi,

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda spesifik ürünler geliştirme ve üretme yeteneği ile

Türkiye’nin vinç sektöründe lider firması, hidrolik ve halat tambur üreticisi dünya standartlarında ve sektör lideri üretim yapmaktadır.

Ürünlerimiz;

Hafif Seri Vinçler

Orta Seri Vinçler

Ağır Seri Vinçler

Askeri Projeler

Hidrolik Pnömatik

Tomruk Çekme Tamburları

Kaldırma Taşıma Ekipmanları

Katlanır Bomlu Vinçler

Üstyapı Elemanları

Hidrolik Hortum

Elektrikli Halat Tamburları

KURULUŞ
ÇALIŞAN
ÜRETİM

Benzer Firmalar